foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

IMG 0825Zgodnie z tradycją na 100 dni przed maturą uczniowie wielu szkół średnich kończących się maturą organizują studniówki. Nasi maturzyści bawili się 25 stycznia w restauracji "U Jagusia" w Staniszczach Wielkich. Dziewczyny w pięknych wieczorowych sukniach, chłopcy w wytwornych garniturach... Mówiąc krótko - zabawa była przednia, a większość wytrwała do samego końca (czyli do godziny 3.00). 

 

Galeria zdjęć

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony