foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

W związku z ROZPORZĄDZENIEM  MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r.  Poz.493 od 25 marca zmieniamy sposób kształcenia uczniów w ZSP w Zawadzkiem.

 Czasowe ograniczenia funkcjonowania szkoły wymusza daleko idące zmiany. Nauczyciele mają obowiązek prowadzenia zajęć na odległość. Dla sprawnej komunikacji podstawą wymiany informacji pomiędzy rodzicem a szkołą będzie dziennik elektroniczny UONET+. Jednocześnie nauczyciele udostępnią adresy mailowe. Zawsze aktywny jest oficjalny adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  1. Uczniowie mają obowiązek (w miarę możliwości i dostępności do sieci Internet danego dnia) śledzić eDziennik i swoje skrzynki pocztowe.
  2. Nauczyciele według obowiązującego planu lekcji będą udostępniać materiały edukacyjne, przekazywać zadania i informować o wymaganiach jakie są stawiane uczniom.
  3. O zmienionym systemie oceniania o obrębie każdego przedmiotu każdy uczeń oraz rodzic zostanie poinformowany przez eDziennik a uczniowie również pocztą elektroniczną. Oceny będą wpisywane do dziennika elektronicznego.
  4. Do siedmiu dni od planowej lekcji uczeń będzie miał obowiązek komunikacji z nauczycielem w ustalonej przez niego formie. Obecność będzie odnotowana w eDzienniku jeżeli uczeń odeśle informację zwrotną, pracę w formie elektronicznej do prowadzącego zajęcia.

Prosimy o codzienne logowanie się do dziennika elektronicznego oraz do poczty elektronicznej i monitorowanie informacji.

Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przekazane rodzicom i uczniom przez eDziennik i dodatkowo pocztą elektroniczną uczniom.

Prosimy uczniów by w poczcie elektronicznej dla ułatwienia odczytu informacji w formie odpowiedzi na list nauczyciela dopisywali klasę, imię i nazwisko.

Dyrektor

ZSP w Zawadzkiem

Zdzisław Żuchowski

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony