foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

wizyta w PSP

 

 

 

Szymon Cybulski i Jakub Miksa, uczniowie klasy 3AP,odwiedzili w miniony piątek, 29.listopada, swoich młodszych kolegów ze szkoły podstawowej w Zawadzkiem. Zamierzali pokazać im wcześniej przygotowaną autorską prezentację o życiu naszej szkoły. W ten sposób chcieli dopomóc młodszym kolegom w wyborze dalszej drogi kształcenia oraz przekonać ich, że wcale nie trzeba opuszczać rodzinnego Zawadzkiego i skazywać się na dojazdy, by w miejscowej szkole branżowej zdobyć ciekawy zawód lub uzyskać maturę w tutejszym liceum ogólnokształcącym lub technikum.

Prezentacja, składająca się z wielu zdjęć z życia szkoły oraz ciekawe komentarze dwóch młodych prelegentów, wzbudziły u ósmoklasistów duże zainteresowanie – z wielką uwagą słuchali wypowiedzi starszych kolegów.

Po prezentacji był czas na pytania, dyskusję oraz sympatyczne rozmowy.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że to pierwsze spotkanie zapoczątkuje wspólną tradycję obu szkół i starsi staną się przewodnikami młodszych kolegów podczas wyboru ścieżki dalszej edukacji.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony