foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

   20190926 115126      26 września to od kilku lat Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Z tej okazji Samorząd naszej szkoły zorganizował dwie akcje, czyli coś dla uczniów i coś dla nauczycieli. Uczniowie mieli szansę rozwiązać quiz językowy i widać, że byli taką formą zabawy żywo zainteresowani. Wystarczyło odpowiedzieć na kilka łatwych i ogólnie znanych pytań.

        Nauczyciele języków obcych - czyli języków angielskiego i niemieckiego mieli również do wykonania zadania po to, aby otrzymać bilety od Samorządu. Ich stres był chyba większy bo na forum klasy musieli wykazać się wiedzą a jak wiadomo pomylić się w takiej sytuacji ......

Okazało się jednak, że w naszej szkole pracują fachowcy i nic im nie jest straszne. Bilety rozdane!!

        Ten dzień okazał się sukcesem. A wyniki quizu już wkrótce ! Czekajcie i trzymajcie kciuki!

                                                                                                               SU.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony